KÜÇÜK DOKTORLAR AKADEMİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR


KÜÇÜK DOKTORLAR AKADEMİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

KÜÇÜK DOKTORLAR AKADEMİSİ SAĞLIK KEŞFİNE ÇAĞIRIYOR

Vücudun işleyişini ve sağlıklı yaşamak için yapılması gerekenleri eğlenceli bir deneyimle öğreten Küçük Doktorlar Akademisi, çocuklardan büyük ilgi görüyor.


İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi açılışını, hem bilgi hem de eğlence dolu bir etkinlikte çocuklarla birlikte kutluyor. Florya’da hizmet vermeye başlayan hastanenin içinde düzenlenen Küçük Doktorlar Akademisi, çocuklara insan vücudunun işleyişini ve sağlıklı yaşamak için yapılması gerekenleri, eğlence dolu aktivitelerle anlatıyor. İlk haftasında çocuklardan büyük ilgi gören Küçük Doktor Akademisi, her cumartesi-pazar 09.30-17.00 saatleri arasında çocukları sağlıklı bir keşfe davet ediyor.

İNSAN VÜCUDU ŞEKLİNDE DEV BİR BALON
Başhekim “DoktorMedi” eşliğinde yapılan bu keşif, insan vücudu şeklinde yapılmış dev bir balonda başlıyor. Küçük doktor adayları, vücudunun nasıl çalıştığını bu balonunda içinde görüyor; ardından da dev maketlerle organları yakından tanıyorlar. Bu ilginç keşfin ardından çocuklar etkinlerle hem öğrendiklerini pekiştiriyor hem de eğleniyor.
Çocuklara bilgi ve eğlence dolu bir zaman vaat eden Küçük Doktorlar Akademisi, 18 Haziran’a kadar hafta sonları ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.
Küçük Doktorlar Akademisi kapsamında kurulan özel alanda Dentaydın İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından her cumartesi günü ziyaretçi çocuklara ücretsiz diş taraması hizmeti de verilecek.

Un helvası tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Mayalı kolay poğaça tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Çıtır börek tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Çilek Reçeli Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Pamuk Poğaça Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz

Yorumlar